Yaşam

Andy Serkis, ‘bir şartla’ yeni ‘Yüzüklerin Efendisi’ filmlerine dönebilir

Peter Jackson’ın “Yüzüklerin Efendisi” üçlemesinde Gollum karakterini canlandıran oyuncu Andy Serkis, yeni duyurulan Yüzüklerin Efendisi filmlerinden bahsetti. Serkis, Gollum rolüne geri dönmesindeki en değerli dayanağının yönetmen Peter Jackson’ın yapımlara dahil olması olduğunu söyledi.

Screen Rant’tan Lost Dock’un haberine göre, BroBible ile yaptığı bir röportajda Serkis, Orta Dünya’ya dönme fikrine sıcak baktığını söyledi. Ancak oyuncu geri dönüş için bir şartı olduğunu belirterek, “Peter Jackson, Fran Walsh ve Philippa Boyens birlikte birçok film çektiğimiz ikinci ailem gibiler. Onlar birlikte çalıştığım en harika insanlar. Bana sorun, Orta Dünya’da hayata geçirilebilecek potansiyel hikayeler var ve eğer yaparlarsa, ben de bu alevi canlandırmak için (projeye) dahil olurum… Orta Dünya beni hiç terk etmedi” dedi.

İzleyiciler, Gollum karakteriyle Serkis’in yüzüğü aldığı ve Dumanlı Dağları’nda saklandığı dönemi yeniden canlandırabileceğini öne sürdü. Ayrıca Gollum’un yeni projelerde yan karakter olarak yer alabileceği argümanları gündeme geldi.

Ne oldu?

Warner Bros. Discovery CEO’su David Zaslav, yazar JRR Tolkien’in eserlerinin yayın haklarını elinde bulunduran Embracer Group ile yeni “Yüzüklerin Efendisi” filmleri için anlaşmaya varıldığını duyurdu. Yeni sinemalar, ilk üç sinemanın arkasındaki grup olan New Line Cinema tarafından üstlenilecek.

Peter Jackson, Philippa Boyens ve Fran Walsh, Warner Bros.’un açıklamasının ardından “mevcut anlaşmadan haberleri olduğunu ve yetkililerin kendilerini her aşamada bilgilendirdiklerini” söylediler.

habersaraykent.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu